Benedenwoning (appartement) Brasserskade 82 Delft

Brasserskade 82, 2612 CG Delft

63 m² Bouwjaar 1912 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Brasserskade 82 is een benedenwoning (appartement) in Delft, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
231 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Brasserskade 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brasserskade 82

Tuin
Ja (15.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2275 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
55% Koopwoningen
9.351 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brasserskade 82

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Brasserskade 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Brasserskade 82?

De prijsindicatie voor Brasserskade 82 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €6.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brasserskade 82 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Brasserskade 82 is een benedenwoning (appartement) van 63 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brasserskade 82?

Brasserskade 82 is een benedenwoning (appartement) in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Brasserskade 82 vergeleken met de buurt?

Brasserskade 82 heeft 63 m² woonoppervlakte en 231 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brasserskade 82 en wat betekent dat?

Brasserskade 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brasserskade 82?

Brasserskade 82 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 15 m².

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?