Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1920
- Woonoppervlakte
- 22 m²
Brasserskade 42 D is een appartement in Delft, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 22 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brasserskade 42 D
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €18.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrasserskade 42 D is een appartement van 22 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².
Brasserskade 42 D is een appartement in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Brasserskade 42 D heeft 22 m² woonoppervlakte. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brasserskade 42 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Brasserskade 42 D in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brasserskade 42 D: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Indische Buurt-Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (1.1 km).