Eengezinswoning, tussenwoning Sabangstraat 10 Delft

Sabangstraat 10, 2612 BK Delft

101 m² Bouwjaar 1935 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Sabangstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 102 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
102 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sabangstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sabangstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
76.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
124.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.93 kg/m²

Tuin
Ja (25.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2275 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
55% Koopwoningen
9.351 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sabangstraat 10

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Sabangstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Sabangstraat 10?

De prijsindicatie voor Sabangstraat 10 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sabangstraat 10 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Sabangstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 101 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sabangstraat 10?

Sabangstraat 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sabangstraat 10 vergeleken met de buurt?

Sabangstraat 10 heeft 101 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 102 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sabangstraat 10 en wat betekent dat?

Sabangstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sabangstraat 10?

Sabangstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 25 m².

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?