Streetview Ternatestraat 43 Delft

Ternatestraat 43, 2612 AX Delft

98 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Ternatestraat 43 is een appartement in Delft, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Ternatestraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ternatestraat 43

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2275 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
55% Koopwoningen
9.351 Inwoners per km²

Locatie van Ternatestraat 43

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Ternatestraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Ternatestraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €4.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ternatestraat 43 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Ternatestraat 43 is een appartement van 98 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ternatestraat 43?

Ternatestraat 43 is een appartement in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ternatestraat 43 vergeleken met de buurt?

Ternatestraat 43 heeft 98 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ternatestraat 43 en wat betekent dat?

Ternatestraat 43 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-12-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ternatestraat 43?

Ternatestraat 43 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?

Vanuit Ternatestraat 43 in Indische Buurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.