Eengezinswoning, tussenwoning Javastraat 53 Delft

Javastraat 53, 2612 AP Delft

74 m² Bouwjaar 1919 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Javastraat 53 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 88 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
88 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Javastraat 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Javastraat 53

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.8%
CO₂-emissie
33.16 kg/m²

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Delft

2275 Inwoners
1240 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt-Zuid
55% Koopwoningen
9.351 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Javastraat 53

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Javastraat 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Javastraat 53?

De prijsindicatie voor Javastraat 53 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt-Zuid is €404.000. Dat komt neer op circa €5.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Javastraat 53 zich tot de wijk Indische Buurt-Zuid?

Javastraat 53 is een eengezinswoning, tussenwoning van 74 m² in de wijk Indische Buurt-Zuid. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.351 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Javastraat 53?

Javastraat 53 is een eengezinswoning, tussenwoning in Indische Buurt-Zuid, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Javastraat 53 vergeleken met de buurt?

Javastraat 53 heeft 74 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Het perceel is 88 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Indische Buurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Javastraat 53 en wat betekent dat?

Javastraat 53 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Javastraat 53?

Javastraat 53 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt-Zuid?

De wijk Indische Buurt-Zuid in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt-Zuid?