Streetview Nieuwe Langendijk 74 Delft

Nieuwe Langendijk 74, 2611 VM Delft

229 m² Bouwjaar 1899

Nieuwe Langendijk 74 is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1899. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1899
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
240 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Langendijk 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.4 km

Buurtinformatie in Delft

2285 Inwoners
1340 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1173 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Centrum-Oost
57% Koopwoningen
12.274 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Langendijk 74

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Nieuwe Langendijk 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Langendijk 74?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Oost is €447.000. Dat komt neer op circa €1.952 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Langendijk 74 zich tot de wijk Centrum-Oost?

Nieuwe Langendijk 74 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Centrum-Oost. De buurt telt 1.173 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.274 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Langendijk 74?

Nieuwe Langendijk 74 is een woonhuis in Centrum-Oost, gebouwd in 1899 (127 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Langendijk 74 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Langendijk 74 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 240 m². In Centrum-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Oost?

De wijk Centrum-Oost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum-Oost?

Vanuit Nieuwe Langendijk 74 in Centrum-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Langendijk 74: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Centrum-Oost?

Recreatie nabij Centrum-Oost: restaurant (0.1 km), cafe (0.4 km).