Eengezinswoning, tussenwoning Harmenkokslaan 58 Delft

Harmenkokslaan 58, 2611 TS Delft

85 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Harmenkokslaan 58 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 36 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €430.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
36 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Zadeldak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Harmenkokslaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harmenkokslaan 58

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.38 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Delft

750 Inwoners
455 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
380 Woningvoorraad
€430.000 Gem. woningwaarde Centrum-Zuidoost
61% Koopwoningen
13.363 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Harmenkokslaan 58

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Harmenkokslaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Harmenkokslaan 58?

De prijsindicatie voor Harmenkokslaan 58 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Zuidoost is €430.000. Dat komt neer op circa €5.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harmenkokslaan 58 zich tot de wijk Centrum-Zuidoost?

Harmenkokslaan 58 is een eengezinswoning, tussenwoning van 85 m² in de wijk Centrum-Zuidoost. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.363 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harmenkokslaan 58?

Harmenkokslaan 58 is een eengezinswoning, tussenwoning in Centrum-Zuidoost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Harmenkokslaan 58 vergeleken met de buurt?

Harmenkokslaan 58 heeft 85 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Het perceel is 36 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Centrum-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €430.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harmenkokslaan 58 en wat betekent dat?

Harmenkokslaan 58 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Harmenkokslaan 58?

Harmenkokslaan 58 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Zuidoost?

De wijk Centrum-Zuidoost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €430.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum-Zuidoost?

Vanuit Harmenkokslaan 58 in Centrum-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.