Eengezinswoning, tussenwoning Vijverstraat 20 Delft

Vijverstraat 20, 2611 SE Delft

60 m² Bouwjaar 1922 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Vijverstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Delft, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m², een perceel van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
60 m²
Perceeloppervlakte
61 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking, overig en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vijverstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vijverstraat 20

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
149.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.78 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Delft

1135 Inwoners
755 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€321.000 Gem. woningwaarde In de Veste
32% Koopwoningen
12.820 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vijverstraat 20

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Vijverstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijverstraat 20?

De prijsindicatie voor Vijverstraat 20 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in In de Veste is €321.000. Dat komt neer op circa €5.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijverstraat 20 zich tot de wijk In de Veste?

Vijverstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 60 m² in de wijk In de Veste. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.820 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijverstraat 20?

Vijverstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in In de Veste, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vijverstraat 20 vergeleken met de buurt?

Vijverstraat 20 heeft 60 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 61 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In In de Veste ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vijverstraat 20 en wat betekent dat?

Vijverstraat 20 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 66.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vijverstraat 20?

Vijverstraat 20 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in In de Veste?

De wijk In de Veste in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij In de Veste?

Vanuit Vijverstraat 20 in In de Veste bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.