Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Inhoud
- 120 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Ligging
- in_center
Molslaan 121 A is een bovenwoning in Delft, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 3 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €321.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molslaan 121 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.2 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
0.7 kmEnglish text below! Heeft u interesse in het huren van deze woning?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in In de Veste is €321.000. Dat komt neer op circa €7.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolslaan 121 A is een bovenwoning van 42 m² in de wijk In de Veste. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.820 inwoners per km².
Molslaan 121 A is een bovenwoning in In de Veste, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Molslaan 121 A heeft 42 m² woonoppervlakte en 120 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In In de Veste ligt de gemiddelde woningwaarde op €321.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Molslaan 121 A heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Molslaan 121 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk In de Veste in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €321.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Molslaan 121 A in In de Veste bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molslaan 121 A: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.