Herenhuis Breestraat 12 Delft

Breestraat 12, 2611 RG Delft

217 m² Bouwjaar 1906 9 kamers 8 slaapkamers Label G

Breestraat 12 is een herenhuis in Delft, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m², een perceel van 96 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €386.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
217 m²
Perceeloppervlakte
96 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
9
Slaapkamers
8
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€745.000 tot €845.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Breestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Breestraat 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
272.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
387.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.97 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Delft

2550 Inwoners
1985 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
1316 Woningvoorraad
€386.000 Gem. woningwaarde Centrum
20% Koopwoningen
13.852 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Breestraat 12

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Breestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Breestraat 12?

De prijsindicatie voor Breestraat 12 ligt rond €745.000 tot €845.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €386.000. Dat komt neer op circa €1.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Breestraat 12 zich tot de wijk Centrum?

Breestraat 12 is een herenhuis van 217 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 1.316 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.852 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Breestraat 12?

Breestraat 12 is een herenhuis in Centrum, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Breestraat 12 vergeleken met de buurt?

Breestraat 12 heeft 217 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 96 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €386.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Breestraat 12 en wat betekent dat?

Breestraat 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-05-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Breestraat 12?

Breestraat 12 heeft 9 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €386.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Breestraat 12 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.