Streetview Clarenstraat 25 A Delft

Clarenstraat 25 A, 2611 RD Delft

31 m² Bouwjaar 1979 Label B

Clarenstraat 25 A is een woonhuis in Delft, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en een perceel van 56 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
31 m²
Perceeloppervlakte
56 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Clarenstraat 25 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Clarenstraat 25 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Delft

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Delft

1530 Inwoners
1175 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
813 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Centrum-Zuidwest
32% Koopwoningen
13.727 Inwoners per km²

Locatie van Clarenstraat 25 A

Vergelijkbare woningen in Delft

Veelgestelde vragen over Clarenstraat 25 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Clarenstraat 25 A?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Zuidwest is €335.000. Dat komt neer op circa €10.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Clarenstraat 25 A zich tot de wijk Centrum-Zuidwest?

Clarenstraat 25 A is een woonhuis van 31 m² in de wijk Centrum-Zuidwest. De buurt telt 813 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.727 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Clarenstraat 25 A?

Clarenstraat 25 A is een woonhuis in Centrum-Zuidwest, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Clarenstraat 25 A vergeleken met de buurt?

Clarenstraat 25 A heeft 31 m² woonoppervlakte. Het perceel is 56 m². In Centrum-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Clarenstraat 25 A en wat betekent dat?

Clarenstraat 25 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Zuidwest?

De wijk Centrum-Zuidwest in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.530 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum-Zuidwest?

Vanuit Clarenstraat 25 A in Centrum-Zuidwest bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum-Zuidwest?

Zorg en onderwijs in de buurt van Clarenstraat 25 A: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.