Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 54 m²
- Inhoud
- 300 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €270.000 tot €320.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in centrum
Paardenmarkt 36 is een hoekwoning in Delft, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 54 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paardenmarkt 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
0.4 km*** Aanmelding voor de statistiek. De woning is reeds in verhuurde staat verkocht *** Karakteristieke stadswoning in het oude centrum van Delft,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Paardenmarkt 36 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Oost is €447.000. Dat komt neer op circa €5.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaardenmarkt 36 is een hoekwoning van 84 m² in de wijk Centrum-Oost. De buurt telt 1.173 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.274 inwoners per km².
Paardenmarkt 36 is een hoekwoning in Centrum-Oost, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Paardenmarkt 36 heeft 84 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 54 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Centrum-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paardenmarkt 36 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Paardenmarkt 36 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Centrum-Oost in Delft (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Paardenmarkt 36 in Centrum-Oost bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paardenmarkt 36: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.