Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 791 m²
- Inhoud
- 889 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Weversblêd 3 is een niet-woning in Delfstrahuizen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 791 m². Het energielabel is A.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weversblêd 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
0,5 kmTreinstation
13,1 kmSnelweg oprit
0,5 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
9,4 kmApotheek
9,8 kmZiekenhuis
11,4 kmRestaurant
0,3 kmCafé
5,8 kmBibliotheek
9,4 kmBioscoop
13,5 kmWeversblêd 3 ligt in de buurt Delfstrahuizen-Buitengebied in Delfstrahuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 375 inwoners en 157 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 77% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 373.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Delfstrahuizen-Buitengebied €373.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeversblêd 3 is een niet-woning van 176 m² in de CBS-buurt Delfstrahuizen-Buitengebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 157 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 775 inwoners per km².
Weversblêd 3 is een niet-woning in Delfstrahuizen-Buitengebied, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Weversblêd 3 heeft 176 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 791 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Delfstrahuizen-Buitengebied €373.000.
Weversblêd 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-06-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 43.46 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Delfstrahuizen-Buitengebied in Delfstrahuizen (Fryslân) 375 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €373.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Delfstrahuizen-Buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 13,1 km tot een treinstation, 0,5 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Delfstrahuizen-Buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,4 km tot een ziekenhuis, 9,8 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 9,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Delfstrahuizen-Buitengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 5,8 km tot een café.
Een woningrapport voor Weversblêd 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Delfstrahuizen-Buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Delfstrahuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.