Streetview Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 de Wijk

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38, 7957 AK de Wijk

93 m² Bouwjaar 1955 6 kamers 3 slaapkamers Label F

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 is een woonhuis in de Wijk, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 415 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
415 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in de Wijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

8.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in de Wijk

2655 Inwoners
1200 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1249 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde De Wijk
66% Koopwoningen
1.853 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38

Vergelijkbare woningen in de Wijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38?

De gemiddelde woningwaarde in De Wijk is €337.000. Dat komt neer op circa €3.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 zich tot de wijk De Wijk?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 is een woonhuis van 93 m² in de wijk De Wijk. De buurt telt 1.249 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 is een woonhuis in De Wijk, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 vergeleken met de buurt?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 heeft 93 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 415 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In De Wijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 en wat betekent dat?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 38 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Wijk?

De wijk De Wijk in de Wijk (Drenthe) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.