Streetview Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 de Wijk

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22, 7957 AK de Wijk

233 m² Bouwjaar 1970

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 is een woonhuis in de Wijk, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 725 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
725 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in de Wijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

8.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.7 km

Buurtinformatie in de Wijk

2655 Inwoners
1200 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1249 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde De Wijk
66% Koopwoningen
1.853 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22

Vergelijkbare woningen in de Wijk

Veelgestelde vragen over Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22?

De prijsindicatie voor Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in De Wijk is €337.000. Dat komt neer op circa €1.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 zich tot de wijk De Wijk?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 is een woonhuis van 233 m² in de wijk De Wijk. De buurt telt 1.249 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.853 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 is een woonhuis in De Wijk, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 vergeleken met de buurt?

Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 725 m². In De Wijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Wijk?

De wijk De Wijk in de Wijk (Drenthe) kenmerkt zich door 2.655 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Wijk?

Vanuit Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22 in De Wijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 8.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Wijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester De la Saussaye Briëtweg 22: ziekenhuis op 6.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Wijk?

Recreatie nabij De Wijk: restaurant (0.6 km), cafe (0.5 km).