2-onder-1-kapwoning Zandweg 172 De Meern

Zandweg 172, 3454 HC De Meern

102 m² Bouwjaar 1875 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Zandweg 172 is een 2-onder-1-kapwoning in De Meern, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 610 m² en 5 kamers. Het energielabel is G.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1875
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
610 m²
Inhoud
333 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 639.500
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Zandweg 172

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandweg 172

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
321.67 kWh/m²
CO₂-emissie
80.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Tuin rondom

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Meern-Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,2 km
Dagelijks

Supermarkt

1,2 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

2,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2,2 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

3,1 km
Cultuur

Bibliotheek

1,3 km
Cultuur

Bioscoop

3,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Meern-Noord

Zandweg 172 ligt in de buurt De Meern-Noord in De Meern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 6.015 inwoners en 2.240 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 80% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 670.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,2 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

6015 Inwoners
2255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2240 Woningvoorraad
€670.000 Gem. WOZ-waarde De Meern-Noord
80% Koopwoningen
4.118 Inwoners per km²

Locatie van Zandweg 172

Officiële bekendmakingen rond Zandweg 172

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 89 meter

2025-12-1 Morgenstond, Vleuten-De Meern, Elektrische oplaadpaal, Verkeersmaatregelen Gemeente Utrecht

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in De Meern

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in De Meern. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Zandweg 172

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandweg 172?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Meern-Noord €670.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandweg 172 zich tot de CBS-buurt De Meern-Noord?

Zandweg 172 is een 2-onder-1-kapwoning van 102 m² in de CBS-buurt De Meern-Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.240 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.118 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandweg 172?

Zandweg 172 is een 2-onder-1-kapwoning in De Meern-Noord, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zandweg 172 vergeleken met de buurt?

Zandweg 172 heeft 102 m² woonoppervlakte en 333 m³ inhoud. Het perceel is 610 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Meern-Noord €670.000.

Wat is het energielabel van Zandweg 172 en wat betekent dat?

Zandweg 172 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-12-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 80.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandweg 172?

Zandweg 172 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Meern-Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Meern-Noord in De Meern (Utrecht) 6.015 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €670.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Meern-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Meern-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een supermarkt, 1,2 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 2,7 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Meern-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Meern-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 2,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Meern-Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Meern-Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 3,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Zandweg 172?

Een woningrapport voor Zandweg 172 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Meern-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1875, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in De Meern presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars