Straatbeeld van Merelstraat 13 in de Lutte

Merelstraat 13, 7587 AT de Lutte

115 m² Bouwjaar 1965 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Merelstraat 13 is een vrijstaande woning in de Lutte, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en een perceel van 401 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
401 m²
Inhoud
400 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Merelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Lutte kern

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

5,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,8 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Lutte kern

Merelstraat 13 ligt in de buurt De Lutte kern in de Lutte. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.665 inwoners en 1.166 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 451.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2665 Inwoners
1125 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1166 Woningvoorraad
€451.000 Gem. WOZ-waarde De Lutte kern
81% Koopwoningen
2.068 Inwoners per km²

Locatie van Merelstraat 13

Officiële bekendmakingen rond Merelstraat 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 94 meter

Toestemming voor het vervangen en vergroten van de kozijnen aan de zijgevel van de woning aan Dorpstraat 24 te de Lutte

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 94 meter

Aanvraag vergunning voor het vervangen en vergroten van de kozijnen aan de zijgevel van de woning aan Dorpstraat 24 te de Lutte

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in de Lutte

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in de Lutte. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Merelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelstraat 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Lutte kern €451.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelstraat 13 zich tot de CBS-buurt De Lutte kern?

Merelstraat 13 is een vrijstaande woning van 115 m² in de CBS-buurt De Lutte kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.166 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.068 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelstraat 13?

Merelstraat 13 is een vrijstaande woning in De Lutte kern, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Merelstraat 13 vergeleken met de buurt?

Merelstraat 13 heeft 115 m² woonoppervlakte en 400 m³ inhoud. Het perceel is 401 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Lutte kern €451.000.

Wat is het energielabel van Merelstraat 13 en wat betekent dat?

Merelstraat 13 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-12-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Lutte kern?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Lutte kern in de Lutte (Overijssel) 2.665 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €451.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Lutte kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 5,8 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Lutte kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,8 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Lutte kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Merelstraat 13?

Merelstraat 13 is verkocht in de periode 2017 tot 2021. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Lutte kern €451.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Merelstraat 13?

Een woningrapport voor Merelstraat 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Lutte kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in de Lutte presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars