Eengezinswoning, vrijstaande woning Dorpstraat 79 de Lutte

Dorpstraat 79, 7587 AB de Lutte

348 m² Bouwjaar 2008 10 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Dorpstraat 79 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in de Lutte, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 348 m², een perceel van 569 m² en 10 kamers. Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
348 m²
Perceeloppervlakte
569 m²
Inhoud
1324 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Vraagprijs
€ 840.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dorpstraat 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dorpstraat 79

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
128.00 kWh/m²
CO₂-emissie
9.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (188.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Garagebox en parkeerkelder
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Lutte kern

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

5,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,8 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Lutte kern

Dorpstraat 79 ligt in de buurt De Lutte kern in de Lutte. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.665 inwoners en 1.166 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 451.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2665 Inwoners
1125 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1166 Woningvoorraad
€451.000 Gem. WOZ-waarde De Lutte kern
81% Koopwoningen
2.068 Inwoners per km²

Locatie van Dorpstraat 79

Vergelijkbare woningen in de Lutte

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in de Lutte. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Dorpstraat 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Dorpstraat 79?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Lutte kern €451.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dorpstraat 79 zich tot de CBS-buurt De Lutte kern?

Dorpstraat 79 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 348 m² in de CBS-buurt De Lutte kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.166 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.068 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dorpstraat 79?

Dorpstraat 79 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in De Lutte kern, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dorpstraat 79 vergeleken met de buurt?

Dorpstraat 79 heeft 348 m² woonoppervlakte en 1324 m³ inhoud. Het perceel is 569 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Lutte kern €451.000.

Wat is het energielabel van Dorpstraat 79 en wat betekent dat?

Dorpstraat 79 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-10-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dorpstraat 79?

Dorpstraat 79 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 188 m².

Hoe is de woningmarkt in De Lutte kern?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Lutte kern in de Lutte (Overijssel) 2.665 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €451.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Lutte kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 5,8 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Lutte kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,8 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Lutte kern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Dorpstraat 79?

Een woningrapport voor Dorpstraat 79 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Lutte kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2008, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in de Lutte presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars