Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 1412 m²
- Perceeloppervlakte
- 1089 m²
- Inhoud
- 5980 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Dorpstraat 7 is een niet-woning in de Lutte, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 1412 m² en een perceel van 1089 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1 kmSupermarkt
0,8 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
5,8 kmSnelweg oprit
0,6 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
4,9 kmApotheek
0,9 kmZiekenhuis
5,8 kmRestaurant
0,6 kmCafé
0,7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
16 kmDorpstraat 7 ligt in de buurt De Lutte kern in de Lutte. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.665 inwoners en 1.166 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 81% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 451.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· evenementenvergunning · 39 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Lutte kern €451.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpstraat 7 is een niet-woning van 1412 m² in de CBS-buurt De Lutte kern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.166 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.068 inwoners per km².
Dorpstraat 7 is een niet-woning in De Lutte kern, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dorpstraat 7 heeft 1412 m² woonoppervlakte en 5980 m³ inhoud. Het perceel is 1089 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Lutte kern €451.000.
Dorpstraat 7 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 52.08 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Lutte kern in de Lutte (Overijssel) 2.665 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €451.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 1 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 5,8 km tot een treinstation, 0,6 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,8 km tot een ziekenhuis, 0,9 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,9 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Lutte kern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Dorpstraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Lutte kern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in de Lutte presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.