Landhuis, vrijstaande woning Burgemeester van Doornlaan 9 A De Lier

Burgemeester van Doornlaan 9 A, 2678 KB De Lier

154 m² Bouwjaar 1962 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Burgemeester van Doornlaan 9 A is een landhuis, vrijstaande woning in De Lier, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 5160 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
5160 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.075.000 tot €1.325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Doornlaan 9 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Doornlaan 9 A

Energielabel

Energieklasse
E
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en HR-glas

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in De Lier

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in De Lier

1825 Inwoners
750 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
644 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde Buitengebied 1 De Lier
78% Koopwoningen
165 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Doornlaan 9 A

Vergelijkbare woningen in De Lier

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Doornlaan 9 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Doornlaan 9 A?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Doornlaan 9 A ligt rond €1.075.000 tot €1.325.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 1 De Lier is €602.000. Dat komt neer op circa €3.909 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Doornlaan 9 A zich tot de wijk Buitengebied 1 De Lier?

Burgemeester van Doornlaan 9 A is een landhuis, vrijstaande woning van 154 m² in de wijk Buitengebied 1 De Lier. De buurt telt 644 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 165 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Doornlaan 9 A?

Burgemeester van Doornlaan 9 A is een landhuis, vrijstaande woning in Buitengebied 1 De Lier, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Doornlaan 9 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Doornlaan 9 A heeft 154 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 5160 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Buitengebied 1 De Lier ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Doornlaan 9 A en wat betekent dat?

Burgemeester van Doornlaan 9 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Doornlaan 9 A?

Burgemeester van Doornlaan 9 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied 1 De Lier?

De wijk Buitengebied 1 De Lier in De Lier (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied 1 De Lier?