Landhuis, vrijstaande woning Burgemeester van Doornlaan 1 B De Lier

Burgemeester van Doornlaan 1 B, 2678 KA De Lier

198 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Burgemeester van Doornlaan 1 B is een landhuis, vrijstaande woning in De Lier, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 1660 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €602.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
1660 m²
Inhoud
780 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.040.000 tot €1.290.000
Daktype
Schilddak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Doornlaan 1 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Doornlaan 1 B

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in De Lier

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

8.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in De Lier

1825 Inwoners
750 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
644 Woningvoorraad
€602.000 Gem. woningwaarde Buitengebied 1 De Lier
78% Koopwoningen
165 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Doornlaan 1 B

Vergelijkbare woningen in De Lier

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Doornlaan 1 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Doornlaan 1 B?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Doornlaan 1 B ligt rond €1.040.000 tot €1.290.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied 1 De Lier is €602.000. Dat komt neer op circa €3.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Doornlaan 1 B zich tot de wijk Buitengebied 1 De Lier?

Burgemeester van Doornlaan 1 B is een landhuis, vrijstaande woning van 198 m² in de wijk Buitengebied 1 De Lier. De buurt telt 644 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 165 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Doornlaan 1 B?

Burgemeester van Doornlaan 1 B is een landhuis, vrijstaande woning in Buitengebied 1 De Lier, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Doornlaan 1 B vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Doornlaan 1 B heeft 198 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 1660 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Buitengebied 1 De Lier ligt de gemiddelde woningwaarde op €602.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Doornlaan 1 B en wat betekent dat?

Burgemeester van Doornlaan 1 B heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Doornlaan 1 B?

Burgemeester van Doornlaan 1 B heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied 1 De Lier?

De wijk Buitengebied 1 De Lier in De Lier (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €602.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied 1 De Lier?