Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 552 m²
Noorddammerweg 27 is een woonhuis in De Kwakel, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 552 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €638.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noorddammerweg 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
9.6 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
10.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Veilinggebied is €638.000. Dat komt neer op circa €3.605 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoorddammerweg 27 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Veilinggebied. De buurt telt 39 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 145 inwoners per km².
Noorddammerweg 27 is een woonhuis in Veilinggebied, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Noorddammerweg 27 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 552 m². In Veilinggebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €638.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noorddammerweg 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-07. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Veilinggebied in De Kwakel (Noord-Holland) kenmerkt zich door 190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €638.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Noorddammerweg 27 in Veilinggebied bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 9.6 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noorddammerweg 27: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.9 km.