Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Burg ten Holteweg 1 A Dalen

Burg ten Holteweg 1 A, 7751 CR Dalen

132 m² Bouwjaar 1970 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Burg ten Holteweg 1 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Dalen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 290 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €329.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
546 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burg ten Holteweg 1 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burg ten Holteweg 1 A

Energielabel

Energieklasse
D
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Dalen

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Dalen

3230 Inwoners
1470 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1494 Woningvoorraad
€329.000 Gem. woningwaarde Dalen
77% Koopwoningen
1.256 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burg ten Holteweg 1 A

Vergelijkbare woningen in Dalen

Veelgestelde vragen over Burg ten Holteweg 1 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg ten Holteweg 1 A?

De prijsindicatie voor Burg ten Holteweg 1 A ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Dalen is €329.000. Dat komt neer op circa €2.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg ten Holteweg 1 A zich tot de wijk Dalen?

Burg ten Holteweg 1 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 132 m² in de wijk Dalen. De buurt telt 1.494 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.256 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg ten Holteweg 1 A?

Burg ten Holteweg 1 A is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Dalen, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burg ten Holteweg 1 A vergeleken met de buurt?

Burg ten Holteweg 1 A heeft 132 m² woonoppervlakte en 546 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Dalen ligt de gemiddelde woningwaarde op €329.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burg ten Holteweg 1 A en wat betekent dat?

Burg ten Holteweg 1 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Burg ten Holteweg 1 A?

Burg ten Holteweg 1 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Dalen?

De wijk Dalen in Dalen (Drenthe) kenmerkt zich door 3.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €329.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dalen?

Vanuit Burg ten Holteweg 1 A in Dalen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.