Streetview van Echtenlaan 65 Coevorden

van Echtenlaan 65, 7742 XE Coevorden

130 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label A

van Echtenlaan 65 is een woonhuis in Coevorden, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 161 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
161 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor van Echtenlaan 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Echtenlaan 65

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Coevorden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

5.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

16.2 km

Buurtinformatie in Coevorden

3045 Inwoners
1325 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1406 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Binnenvree Buitenvree Pikveld
65% Koopwoningen
3.067 Inwoners per km²

Locatie van van Echtenlaan 65

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over van Echtenlaan 65

Wat is de geschatte woningwaarde van van Echtenlaan 65?

De gemiddelde woningwaarde in Binnenvree Buitenvree Pikveld is €208.000. Dat komt neer op circa €1.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Echtenlaan 65 zich tot de wijk Binnenvree Buitenvree Pikveld?

van Echtenlaan 65 is een woonhuis van 130 m² in de wijk Binnenvree Buitenvree Pikveld. De buurt telt 1.406 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.067 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Echtenlaan 65?

van Echtenlaan 65 is een woonhuis in Binnenvree Buitenvree Pikveld, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is van Echtenlaan 65 vergeleken met de buurt?

van Echtenlaan 65 heeft 130 m² woonoppervlakte. Het perceel is 161 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Binnenvree Buitenvree Pikveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Echtenlaan 65 en wat betekent dat?

van Echtenlaan 65 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van van Echtenlaan 65?

van Echtenlaan 65 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Binnenvree Buitenvree Pikveld?

De wijk Binnenvree Buitenvree Pikveld in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 3.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenvree Buitenvree Pikveld?

Vanuit van Echtenlaan 65 in Binnenvree Buitenvree Pikveld bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.7 km.