2-onder-1-kapwoning Marshovenlaan 16 Coevorden

Marshovenlaan 16, 7742 TV Coevorden

132 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Marshovenlaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Coevorden, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 346 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
346 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Marshovenlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marshovenlaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.5%
CO₂-emissie
23.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (185.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Coevorden

2075 Inwoners
915 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1076 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde De Heege
63% Koopwoningen
2.996 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marshovenlaan 16

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over Marshovenlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Marshovenlaan 16?

De prijsindicatie voor Marshovenlaan 16 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heege is €273.000. Dat komt neer op circa €2.068 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marshovenlaan 16 zich tot de wijk De Heege?

Marshovenlaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 132 m² in de wijk De Heege. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marshovenlaan 16?

Marshovenlaan 16 is een 2-onder-1-kapwoning in De Heege, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Marshovenlaan 16 vergeleken met de buurt?

Marshovenlaan 16 heeft 132 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 346 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Heege ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marshovenlaan 16 en wat betekent dat?

Marshovenlaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marshovenlaan 16?

Marshovenlaan 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 185 m².

Hoe is de woningmarkt in De Heege?

De wijk De Heege in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heege?

Vanuit Marshovenlaan 16 in De Heege bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.