Streetview Akkerwinde 15 Coevorden

Akkerwinde 15, 7742 TB Coevorden

170 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Akkerwinde 15 is een woonhuis in Coevorden, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 403 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
403 m²
Inhoud
717 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Akkerwinde 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Akkerwinde 15

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19%
CO₂-emissie
26.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Coevorden

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Coevorden

2075 Inwoners
915 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1076 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde De Heege
63% Koopwoningen
2.996 Inwoners per km²

Locatie van Akkerwinde 15

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over Akkerwinde 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Akkerwinde 15?

De gemiddelde woningwaarde in De Heege is €273.000. Dat komt neer op circa €1.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Akkerwinde 15 zich tot de wijk De Heege?

Akkerwinde 15 is een woonhuis van 170 m² in de wijk De Heege. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Akkerwinde 15?

Akkerwinde 15 is een woonhuis in De Heege, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Akkerwinde 15 vergeleken met de buurt?

Akkerwinde 15 heeft 170 m² woonoppervlakte en 717 m³ inhoud. Het perceel is 403 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In De Heege ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Akkerwinde 15 en wat betekent dat?

Akkerwinde 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Akkerwinde 15?

Akkerwinde 15 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Heege?

De wijk De Heege in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heege?

Vanuit Akkerwinde 15 in De Heege bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.