Eengezinswoning, vrijstaande woning Laurier 12 Coevorden

Laurier 12, 7742 RC Coevorden

164 m² Bouwjaar 1995 7 kamers 3 slaapkamers Label A

Laurier 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Coevorden, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 702 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
702 m²
Inhoud
717 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Laurier 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laurier 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.2%
CO₂-emissie
23.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Elektrische verwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (380.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Coevorden

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

15.1 km

Buurtinformatie in Coevorden

2075 Inwoners
915 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1076 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde De Heege
63% Koopwoningen
2.996 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laurier 12

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over Laurier 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Laurier 12?

De prijsindicatie voor Laurier 12 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heege is €273.000. Dat komt neer op circa €1.665 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laurier 12 zich tot de wijk De Heege?

Laurier 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 164 m² in de wijk De Heege. De buurt telt 1.076 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.996 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laurier 12?

Laurier 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in De Heege, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Laurier 12 vergeleken met de buurt?

Laurier 12 heeft 164 m² woonoppervlakte en 717 m³ inhoud. Het perceel is 702 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In De Heege ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laurier 12 en wat betekent dat?

Laurier 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laurier 12?

Laurier 12 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 380 m².

Hoe is de woningmarkt in De Heege?

De wijk De Heege in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 2.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heege?

Vanuit Laurier 12 in De Heege bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.9 km.