Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 1023 m²
- Inhoud
- 795 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Oeverzwaluw 26 is een woonhuis in Coevorden, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 1023 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €607.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oeverzwaluw 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
2 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
6.3 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
2.5 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
17.1 kmDe prijsindicatie voor Oeverzwaluw 26 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Klinkenvlier is €607.000. Dat komt neer op circa €2.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOeverzwaluw 26 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Klinkenvlier. De buurt telt 62 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 331 inwoners per km².
Oeverzwaluw 26 is een woonhuis in Klinkenvlier, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oeverzwaluw 26 heeft 207 m² woonoppervlakte en 795 m³ inhoud. Het perceel is 1023 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Klinkenvlier ligt de gemiddelde woningwaarde op €607.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oeverzwaluw 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-03-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oeverzwaluw 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Klinkenvlier in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €607.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Oeverzwaluw 26 in Klinkenvlier bereik je: supermarkt op 2.7 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 0.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oeverzwaluw 26: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 6.3 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 1.6 km.