Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 467 m²
- Inhoud
- 2000 m³
- Kamers
- 20
- Slaapkamers
- 11
Vlieghuis Europaweg 38 is een woonhuis in Coevorden, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 467 m² en 20 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vlieghuis Europaweg 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
2.7 kmTreinstation
7.4 kmSnelweg oprit
0.3 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
6.7 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
6.9 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
14.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis is €417.000. Dat komt neer op circa €893 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVlieghuis Europaweg 38 is een woonhuis van 467 m² in de wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17 inwoners per km².
Vlieghuis Europaweg 38 is een woonhuis in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vlieghuis Europaweg 38 heeft 467 m² woonoppervlakte en 2000 m³ inhoud. Met 20 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vlieghuis Europaweg 38 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-07-25. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Vlieghuis Europaweg 38 heeft 20 kamers waarvan 11 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Vlieghuis Europaweg 38 in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 0.3 km.