Streetview Padhuis Europaweg 47 A Coevorden

Padhuis Europaweg 47 A, 7742 PM Coevorden

264 m² Bouwjaar 2005

Padhuis Europaweg 47 A is een woonhuis in Coevorden, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m² en een perceel van 5618 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
264 m²
Perceeloppervlakte
5618 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Padhuis Europaweg 47 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Coevorden

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Coevorden

110 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
43 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis
93% Koopwoningen
17 Inwoners per km²

Locatie van Padhuis Europaweg 47 A

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over Padhuis Europaweg 47 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Padhuis Europaweg 47 A?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis is €417.000. Dat komt neer op circa €1.580 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Padhuis Europaweg 47 A zich tot de wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis?

Padhuis Europaweg 47 A is een woonhuis van 264 m² in de wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Padhuis Europaweg 47 A?

Padhuis Europaweg 47 A is een woonhuis in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Padhuis Europaweg 47 A vergeleken met de buurt?

Padhuis Europaweg 47 A heeft 264 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5618 m². In Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis?

De wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis?

Vanuit Padhuis Europaweg 47 A in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis?

Zorg en onderwijs in de buurt van Padhuis Europaweg 47 A: ziekenhuis op 6.9 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 6.7 km.