Streetview Katshaarweg 3 Coevorden

Katshaarweg 3, 7742 PK Coevorden

161 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Katshaarweg 3 is een woonhuis in Coevorden, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 5896 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
5896 m²
Inhoud
728 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Katshaarweg 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katshaarweg 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.2%
CO₂-emissie
31.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Coevorden

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

6.8 km
Cultuur

Bioscoop

14.1 km

Buurtinformatie in Coevorden

110 Inwoners
45 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
43 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis
93% Koopwoningen
17 Inwoners per km²

Locatie van Katshaarweg 3

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over Katshaarweg 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Katshaarweg 3?

De prijsindicatie voor Katshaarweg 3 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis is €417.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katshaarweg 3 zich tot de wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis?

Katshaarweg 3 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katshaarweg 3?

Katshaarweg 3 is een woonhuis in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Katshaarweg 3 vergeleken met de buurt?

Katshaarweg 3 heeft 161 m² woonoppervlakte en 728 m³ inhoud. Het perceel is 5896 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katshaarweg 3 en wat betekent dat?

Katshaarweg 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Katshaarweg 3?

Katshaarweg 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis?

De wijk Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Vlieghuis en Padhuis?