Streetview Weijerswold 20 Coevorden

Weijerswold 20, 7742 PJ Coevorden

289 m² Bouwjaar 1841

Weijerswold 20 is een woonhuis in Coevorden, gebouwd in 1841. De woning heeft een woonoppervlakte van 289 m² en een perceel van 5510 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1841
Woonoppervlakte
289 m²
Perceeloppervlakte
5510 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Weijerswold 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Coevorden

Onderwijs

Basisschool

4.2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.8 km
Gezondheid

Huisarts

4.3 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

4.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

5.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

4.8 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

16.8 km

Buurtinformatie in Coevorden

85 Inwoners
35 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
31 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Weijerswold
90% Koopwoningen
23 Inwoners per km²

Locatie van Weijerswold 20

Vergelijkbare woningen in Coevorden

Veelgestelde vragen over Weijerswold 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Weijerswold 20?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Weijerswold is €426.000. Dat komt neer op circa €1.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weijerswold 20 zich tot de wijk Verspreide huizen Weijerswold?

Weijerswold 20 is een woonhuis van 289 m² in de wijk Verspreide huizen Weijerswold. De buurt telt 31 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weijerswold 20?

Weijerswold 20 is een woonhuis in Verspreide huizen Weijerswold, gebouwd in 1841 (185 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weijerswold 20 vergeleken met de buurt?

Weijerswold 20 heeft 289 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5510 m². In Verspreide huizen Weijerswold ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Weijerswold?

De wijk Verspreide huizen Weijerswold in Coevorden (Drenthe) kenmerkt zich door 85 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Weijerswold?

Vanuit Weijerswold 20 in Verspreide huizen Weijerswold bereik je: supermarkt op 4.8 km, basisschool op 4.2 km, huisarts op 4.3 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Weijerswold?

Zorg en onderwijs in de buurt van Weijerswold 20: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 5.7 km, kinderdagverblijf op 4.3 km, middelbare school op 4.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Verspreide huizen Weijerswold?