Vrijstaande woning Charlotte van Pallandtlaan 3 Castricum

Charlotte van Pallandtlaan 3, 1902 MR Castricum

212 m² Bouwjaar 2001 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Charlotte van Pallandtlaan 3 is een vrijstaande woning in Castricum, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 212 m², een perceel van 394 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €447.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
212 m²
Perceeloppervlakte
394 m²
Inhoud
871 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.130.000 tot €1.380.000
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Charlotte van Pallandtlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charlotte van Pallandtlaan 3

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.08 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Castricum

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Castricum

2915 Inwoners
1360 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1345 Woningvoorraad
€447.000 Gem. woningwaarde Albert's Hoeve
57% Koopwoningen
4.309 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Charlotte van Pallandtlaan 3

Vergelijkbare woningen in Castricum

Veelgestelde vragen over Charlotte van Pallandtlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Charlotte van Pallandtlaan 3?

De prijsindicatie voor Charlotte van Pallandtlaan 3 ligt rond €1.130.000 tot €1.380.000. De gemiddelde woningwaarde in Albert's Hoeve is €447.000. Dat komt neer op circa €2.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charlotte van Pallandtlaan 3 zich tot de wijk Albert's Hoeve?

Charlotte van Pallandtlaan 3 is een vrijstaande woning van 212 m² in de wijk Albert's Hoeve. De buurt telt 1.345 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.309 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charlotte van Pallandtlaan 3?

Charlotte van Pallandtlaan 3 is een vrijstaande woning in Albert's Hoeve, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Charlotte van Pallandtlaan 3 vergeleken met de buurt?

Charlotte van Pallandtlaan 3 heeft 212 m² woonoppervlakte en 871 m³ inhoud. Het perceel is 394 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Albert's Hoeve ligt de gemiddelde woningwaarde op €447.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charlotte van Pallandtlaan 3 en wat betekent dat?

Charlotte van Pallandtlaan 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-10-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Charlotte van Pallandtlaan 3?

Charlotte van Pallandtlaan 3 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Albert's Hoeve?

De wijk Albert's Hoeve in Castricum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €447.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.