2-onder-1-kapwoning Koningin Wilhelminalaan 31 Castricum

Koningin Wilhelminalaan 31, 1901 DM Castricum

98 m² Bouwjaar 1952 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Koningin Wilhelminalaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning in Castricum, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 323 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Wilhelminalaan 31

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
158.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Castricum

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Castricum

2390 Inwoners
1095 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1115 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Centrum-Noord
85% Koopwoningen
5.845 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koningin Wilhelminalaan 31

Vergelijkbare woningen in Castricum

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminalaan 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminalaan 31?

De prijsindicatie voor Koningin Wilhelminalaan 31 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Noord is €502.000. Dat komt neer op circa €5.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminalaan 31 zich tot de wijk Centrum-Noord?

Koningin Wilhelminalaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning van 98 m² in de wijk Centrum-Noord. De buurt telt 1.115 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.845 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminalaan 31?

Koningin Wilhelminalaan 31 is een 2-onder-1-kapwoning in Centrum-Noord, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Koningin Wilhelminalaan 31 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminalaan 31 heeft 98 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 323 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Centrum-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Wilhelminalaan 31 en wat betekent dat?

Koningin Wilhelminalaan 31 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Koningin Wilhelminalaan 31?

Koningin Wilhelminalaan 31 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Noord?

De wijk Centrum-Noord in Castricum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.390 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum-Noord?