Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Inhoud
- 225 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Capelseweg 190 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 132 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €512.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Capelseweg 190
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
9.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadsdeelpark is €512.000. Dat komt neer op circa €6.737 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCapelseweg 190 is een woonhuis van 76 m² in de wijk Stadsdeelpark. De buurt telt 285 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 576 inwoners per km².
Capelseweg 190 is een woonhuis in Stadsdeelpark, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Capelseweg 190 heeft 76 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Stadsdeelpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €512.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Capelseweg 190 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-09-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Capelseweg 190 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Stadsdeelpark in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €512.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Capelseweg 190 in Stadsdeelpark bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Capelseweg 190: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.1 km.