Streetview Feestdans 77 Capelle aan den IJssel

Feestdans 77, 2907 TH Capelle aan den IJssel

105 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Feestdans 77 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 120 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
120 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Feestdans 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Feestdans 77

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1050 Inwoners
495 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
479 Woningvoorraad
€312.000 Gem. woningwaarde Dansenbuurt-noord
60% Koopwoningen
5.571 Inwoners per km²

Locatie van Feestdans 77

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Feestdans 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Feestdans 77?

De prijsindicatie voor Feestdans 77 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Dansenbuurt-noord is €312.000. Dat komt neer op circa €2.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Feestdans 77 zich tot de wijk Dansenbuurt-noord?

Feestdans 77 is een woonhuis van 105 m² in de wijk Dansenbuurt-noord. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Feestdans 77?

Feestdans 77 is een woonhuis in Dansenbuurt-noord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Feestdans 77 vergeleken met de buurt?

Feestdans 77 heeft 105 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Dansenbuurt-noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Feestdans 77 en wat betekent dat?

Feestdans 77 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Feestdans 77?

Feestdans 77 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dansenbuurt-noord?

De wijk Dansenbuurt-noord in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dansenbuurt-noord?

Vanuit Feestdans 77 in Dansenbuurt-noord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dansenbuurt-noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Feestdans 77: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dansenbuurt-noord?

Recreatie nabij Dansenbuurt-noord: restaurant (0.7 km), cafe (2.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Feestdans 77?

De prijsindicatie ligt rond €140.000 tot €165.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dansenbuurt-noord is €312.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Feestdans 77?

Een woningrapport voor Feestdans 77 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dansenbuurt-noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen