Galerijflat (appartement) Bugel 88 Capelle aan den IJssel

Bugel 88, 2907 GA Capelle aan den IJssel

70 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Bugel 88 is een galerijflat (appartement) in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
208 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan park en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bugel 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bugel 88

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
85.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.9%
CO₂-emissie
18.01 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1185 Inwoners
650 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Instrumentenbuurt
56% Koopwoningen
8.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bugel 88

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bugel 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Bugel 88?

De prijsindicatie voor Bugel 88 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Instrumentenbuurt is €273.000. Dat komt neer op circa €3.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bugel 88 zich tot de wijk Instrumentenbuurt?

Bugel 88 is een galerijflat (appartement) van 70 m² in de wijk Instrumentenbuurt. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bugel 88?

Bugel 88 is een galerijflat (appartement) in Instrumentenbuurt, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bugel 88 vergeleken met de buurt?

Bugel 88 heeft 70 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Instrumentenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bugel 88 en wat betekent dat?

Bugel 88 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bugel 88?

Bugel 88 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Instrumentenbuurt?

De wijk Instrumentenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Instrumentenbuurt?

Vanuit Bugel 88 in Instrumentenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.