Galerijflat Bugel 72 Capelle aan den IJssel

Bugel 72, 2907 GA Capelle aan den IJssel

69 m² Bouwjaar 1985 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Bugel 72 is een galerijflat in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €273.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
69 m²
Inhoud
227 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
at_edge_of_woods, overlooking_park, by_water, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bugel 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bugel 72

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

10.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1185 Inwoners
650 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
655 Woningvoorraad
€273.000 Gem. woningwaarde Instrumentenbuurt
56% Koopwoningen
8.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bugel 72

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Bugel 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Bugel 72?

De prijsindicatie voor Bugel 72 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Instrumentenbuurt is €273.000. Dat komt neer op circa €3.957 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bugel 72 zich tot de wijk Instrumentenbuurt?

Bugel 72 is een galerijflat van 69 m² in de wijk Instrumentenbuurt. De buurt telt 655 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bugel 72?

Bugel 72 is een galerijflat in Instrumentenbuurt, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bugel 72 vergeleken met de buurt?

Bugel 72 heeft 69 m² woonoppervlakte en 227 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Instrumentenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €273.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bugel 72 en wat betekent dat?

Bugel 72 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-03-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bugel 72?

Bugel 72 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Instrumentenbuurt?

De wijk Instrumentenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €273.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Instrumentenbuurt?

Vanuit Bugel 72 in Instrumentenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 2.2 km.