Streetview Granida erf 21 Capelle aan den IJssel

Granida erf 21, 2907 EH Capelle aan den IJssel

99 m² Bouwjaar 1982 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Granida erf 21 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 297 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
297 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Granida erf 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Granida erf 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
139.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
49.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75%
CO₂-emissie
9.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

2165 Inwoners
1045 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1029 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Ervenbuurt
61% Koopwoningen
8.138 Inwoners per km²

Locatie van Granida erf 21

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Granida erf 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Granida erf 21?

De prijsindicatie voor Granida erf 21 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Ervenbuurt is €293.000. Dat komt neer op circa €2.960 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Granida erf 21 zich tot de wijk Ervenbuurt?

Granida erf 21 is een woonhuis van 99 m² in de wijk Ervenbuurt. De buurt telt 1.029 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.138 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Granida erf 21?

Granida erf 21 is een woonhuis in Ervenbuurt, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Granida erf 21 vergeleken met de buurt?

Granida erf 21 heeft 99 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 297 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Ervenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Granida erf 21 en wat betekent dat?

Granida erf 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-07-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Granida erf 21?

Granida erf 21 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ervenbuurt?

De wijk Ervenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ervenbuurt?

Vanuit Granida erf 21 in Ervenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.