Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
Sofie Blank erf 32 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 130 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sofie Blank erf 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.3 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
9.8 kmDe prijsindicatie voor Sofie Blank erf 32 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Ervenbuurt is €293.000. Dat komt neer op circa €1.369 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSofie Blank erf 32 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Ervenbuurt. De buurt telt 1.029 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.138 inwoners per km².
Sofie Blank erf 32 is een woonhuis in Ervenbuurt, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sofie Blank erf 32 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Ervenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ervenbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Sofie Blank erf 32 in Ervenbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sofie Blank erf 32: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Ervenbuurt: restaurant (0.3 km), cafe (2.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €170.000 tot €195.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Ervenbuurt is €293.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.