2-onder-1-kapwoning 's-Gravenweg 255 Capelle aan den IJssel

's-Gravenweg 255, 2903 LV Capelle aan den IJssel

78 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 3 slaapkamers Label G

's-Gravenweg 255 is een 2-onder-1-kapwoning in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 332 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €552.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
332 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor 's-Gravenweg 255

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 's-Gravenweg 255

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.9 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

160 Inwoners
70 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
73 Woningvoorraad
€552.000 Gem. woningwaarde Stationsbuurt
75% Koopwoningen
438 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 's-Gravenweg 255

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over 's-Gravenweg 255

Wat is de geschatte woningwaarde van 's-Gravenweg 255?

De prijsindicatie voor 's-Gravenweg 255 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Stationsbuurt is €552.000. Dat komt neer op circa €7.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 's-Gravenweg 255 zich tot de wijk Stationsbuurt?

's-Gravenweg 255 is een 2-onder-1-kapwoning van 78 m² in de wijk Stationsbuurt. De buurt telt 73 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 438 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 's-Gravenweg 255?

's-Gravenweg 255 is een 2-onder-1-kapwoning in Stationsbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is 's-Gravenweg 255 vergeleken met de buurt?

's-Gravenweg 255 heeft 78 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Het perceel is 332 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Stationsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €552.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 's-Gravenweg 255 en wat betekent dat?

's-Gravenweg 255 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-10-16. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 's-Gravenweg 255?

's-Gravenweg 255 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stationsbuurt?

De wijk Stationsbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €552.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stationsbuurt?