Portiekflat (appartement) Slotlaan 79 Capelle aan den IJssel

Slotlaan 79, 2902 AK Capelle aan den IJssel

68 m² Bouwjaar 1965 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Slotlaan 79 is een portiekflat (appartement) in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
68 m²
Inhoud
235 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Slotlaan 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slotlaan 79

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
118.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.81 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1890 Inwoners
975 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
935 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Dichtersbuurt
85% Koopwoningen
5.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slotlaan 79

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Slotlaan 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Slotlaan 79?

De prijsindicatie voor Slotlaan 79 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Dichtersbuurt is €331.000. Dat komt neer op circa €4.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slotlaan 79 zich tot de wijk Dichtersbuurt?

Slotlaan 79 is een portiekflat (appartement) van 68 m² in de wijk Dichtersbuurt. De buurt telt 935 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slotlaan 79?

Slotlaan 79 is een portiekflat (appartement) in Dichtersbuurt, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Slotlaan 79 vergeleken met de buurt?

Slotlaan 79 heeft 68 m² woonoppervlakte en 235 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Dichtersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slotlaan 79 en wat betekent dat?

Slotlaan 79 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slotlaan 79?

Slotlaan 79 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Dichtersbuurt?

De wijk Dichtersbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dichtersbuurt?

Vanuit Slotlaan 79 in Dichtersbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.