Streetview Tsjaikovskistraat 90 Capelle aan den IJssel

Tsjaikovskistraat 90, 2901 HN Capelle aan den IJssel

86 m² Bouwjaar 1999 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Tsjaikovskistraat 90 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Tsjaikovskistraat 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tsjaikovskistraat 90

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
82.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
130.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

1205 Inwoners
455 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
452 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Chopinbuurt
80% Koopwoningen
7.993 Inwoners per km²

Locatie van Tsjaikovskistraat 90

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Tsjaikovskistraat 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Tsjaikovskistraat 90?

De gemiddelde woningwaarde in Chopinbuurt is €394.000. Dat komt neer op circa €4.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tsjaikovskistraat 90 zich tot de wijk Chopinbuurt?

Tsjaikovskistraat 90 is een appartement van 86 m² in de wijk Chopinbuurt. De buurt telt 452 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.993 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tsjaikovskistraat 90?

Tsjaikovskistraat 90 is een appartement in Chopinbuurt, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tsjaikovskistraat 90 vergeleken met de buurt?

Tsjaikovskistraat 90 heeft 86 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Chopinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tsjaikovskistraat 90 en wat betekent dat?

Tsjaikovskistraat 90 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tsjaikovskistraat 90?

Tsjaikovskistraat 90 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Chopinbuurt?

De wijk Chopinbuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Chopinbuurt?

Vanuit Tsjaikovskistraat 90 in Chopinbuurt bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.