Streetview Rossinistraat 162 Capelle aan den IJssel

Rossinistraat 162, 2901 GJ Capelle aan den IJssel

131 m² Bouwjaar 1995 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Rossinistraat 162 is een appartement in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
131 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Rossinistraat 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rossinistraat 162

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

535 Inwoners
220 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
217 Woningvoorraad
€496.000 Gem. woningwaarde Rossinibuurt
97% Koopwoningen
5.024 Inwoners per km²

Locatie van Rossinistraat 162

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Rossinistraat 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Rossinistraat 162?

De prijsindicatie voor Rossinistraat 162 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Rossinibuurt is €496.000. Dat komt neer op circa €3.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rossinistraat 162 zich tot de wijk Rossinibuurt?

Rossinistraat 162 is een appartement van 131 m² in de wijk Rossinibuurt. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.024 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rossinistraat 162?

Rossinistraat 162 is een appartement in Rossinibuurt, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rossinistraat 162 vergeleken met de buurt?

Rossinistraat 162 heeft 131 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Rossinibuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rossinistraat 162 en wat betekent dat?

Rossinistraat 162 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Rossinistraat 162?

Rossinistraat 162 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rossinibuurt?

De wijk Rossinibuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rossinibuurt?

Vanuit Rossinistraat 162 in Rossinibuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.