Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
Rossinistraat 34 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 252 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rossinistraat 34
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rossinibuurt is €496.000. Dat komt neer op circa €2.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRossinistraat 34 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Rossinibuurt. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.024 inwoners per km².
Rossinistraat 34 is een woonhuis in Rossinibuurt, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Rossinistraat 34 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 252 m². In Rossinibuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rossinibuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rossinistraat 34 in Rossinibuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rossinistraat 34: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Rossinibuurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Rossinistraat 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rossinibuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.