Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 308 m²
- Inhoud
- 582 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Rossinistraat 20 is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 308 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €496.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rossinistraat 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
6.8 kmDe prijsindicatie voor Rossinistraat 20 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Rossinibuurt is €496.000. Dat komt neer op circa €3.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRossinistraat 20 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Rossinibuurt. De buurt telt 217 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.024 inwoners per km².
Rossinistraat 20 is een woonhuis in Rossinibuurt, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Rossinistraat 20 heeft 159 m² woonoppervlakte en 582 m³ inhoud. Het perceel is 308 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Rossinibuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €496.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rossinistraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.27 kg/jaar.
Rossinistraat 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Rossinibuurt in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €496.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Rossinistraat 20 in Rossinibuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rossinistraat 20: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 2.3 km.