Streetview Van Speykstraat 102 A Capelle aan den IJssel

Van Speykstraat 102 A, 2901 BE Capelle aan den IJssel

266 m² Bouwjaar 1997 10 kamers Label A

Van Speykstraat 102 A is een woonhuis in Capelle aan den IJssel, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 266 m², een perceel van 476 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
266 m²
Perceeloppervlakte
476 m²
Inhoud
840 m³
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Speykstraat 102 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Speykstraat 102 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Capelle aan den IJssel

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

7.4 km

Buurtinformatie in Capelle aan den IJssel

960 Inwoners
445 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
451 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenbuurt-west
40% Koopwoningen
5.378 Inwoners per km²

Locatie van Van Speykstraat 102 A

Vergelijkbare woningen in Capelle aan den IJssel

Veelgestelde vragen over Van Speykstraat 102 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Speykstraat 102 A?

De prijsindicatie voor Van Speykstraat 102 A ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenbuurt-west is €272.000. Dat komt neer op circa €1.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Speykstraat 102 A zich tot de wijk Zeeheldenbuurt-west?

Van Speykstraat 102 A is een woonhuis van 266 m² in de wijk Zeeheldenbuurt-west. De buurt telt 451 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Speykstraat 102 A?

Van Speykstraat 102 A is een woonhuis in Zeeheldenbuurt-west, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Speykstraat 102 A vergeleken met de buurt?

Van Speykstraat 102 A heeft 266 m² woonoppervlakte en 840 m³ inhoud. Het perceel is 476 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Zeeheldenbuurt-west ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Speykstraat 102 A en wat betekent dat?

Van Speykstraat 102 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Van Speykstraat 102 A?

Van Speykstraat 102 A heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenbuurt-west?

De wijk Zeeheldenbuurt-west in Capelle aan den IJssel (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenbuurt-west?

Vanuit Van Speykstraat 102 A in Zeeheldenbuurt-west bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 3 km.