Villa, vrijstaande woning Oostduynen 22 Cadzand

Oostduynen 22, 4506 GX Cadzand

208 m² Bouwjaar 2012 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Oostduynen 22 is een villa, vrijstaande woning in Cadzand, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 767 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €450.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
767 m²
Inhoud
938 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met asbest en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum, landelijk gelegen, open ligging en in recreatiepark

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Oostduynen 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostduynen 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
123.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.7 km
Vervoer

Treinstation

56 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

7.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

8.1 km
Cultuur

Bioscoop

34.8 km

Buurtinformatie in Cadzand

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
89 Woningvoorraad
€450.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Cadzand
54% Koopwoningen
6 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostduynen 22

Vergelijkbare woningen in Cadzand

Veelgestelde vragen over Oostduynen 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostduynen 22?

De prijsindicatie voor Oostduynen 22 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Cadzand is €450.000. Dat komt neer op circa €2.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostduynen 22 zich tot de wijk Verspreide huizen Cadzand?

Oostduynen 22 is een villa, vrijstaande woning van 208 m² in de wijk Verspreide huizen Cadzand. De buurt telt 89 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostduynen 22?

Oostduynen 22 is een villa, vrijstaande woning in Verspreide huizen Cadzand, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Oostduynen 22 vergeleken met de buurt?

Oostduynen 22 heeft 208 m² woonoppervlakte en 938 m³ inhoud. Het perceel is 767 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Verspreide huizen Cadzand ligt de gemiddelde woningwaarde op €450.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostduynen 22 en wat betekent dat?

Oostduynen 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostduynen 22?

Oostduynen 22 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Cadzand?

De wijk Verspreide huizen Cadzand in Cadzand (Zeeland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €450.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Cadzand?

Vanuit Oostduynen 22 in Verspreide huizen Cadzand bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 7.7 km, treinstation op 56 km, snelwegoprit op 1.5 km.