Bovenwoning Waldenlaan 22 Bussum

Waldenlaan 22, 1406 TX Bussum

118 m² Bouwjaar 2017 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Waldenlaan 22 is een bovenwoning in Bussum, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
118 m²
Inhoud
364 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€915.000 tot €1.015.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan park, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waldenlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldenlaan 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Bussum

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bussum

240 Inwoners
105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€1.435.000 Gem. woningwaarde Fransekamp
94% Koopwoningen
173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waldenlaan 22

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Waldenlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldenlaan 22?

De prijsindicatie voor Waldenlaan 22 ligt rond €915.000 tot €1.015.000. De gemiddelde woningwaarde in Fransekamp is €1.435.000. Dat komt neer op circa €12.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldenlaan 22 zich tot de wijk Fransekamp?

Waldenlaan 22 is een bovenwoning van 118 m² in de wijk Fransekamp. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldenlaan 22?

Waldenlaan 22 is een bovenwoning in Fransekamp, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waldenlaan 22 vergeleken met de buurt?

Waldenlaan 22 heeft 118 m² woonoppervlakte en 364 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Fransekamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldenlaan 22 en wat betekent dat?

Waldenlaan 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waldenlaan 22?

Waldenlaan 22 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Fransekamp?

De wijk Fransekamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.435.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fransekamp?

Vanuit Waldenlaan 22 in Fransekamp bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.