Bungalow, 2-onder-1-kapwoning Waldenlaan 18 Bussum

Waldenlaan 18, 1406 TX Bussum

152 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 2 slaapkamers Label A

Waldenlaan 18 is een bungalow, 2-onder-1-kapwoning in Bussum, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 375 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.435.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
375 m²
Inhoud
584 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.235.000 tot €1.485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waldenlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldenlaan 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Bussum

240 Inwoners
105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
111 Woningvoorraad
€1.435.000 Gem. woningwaarde Fransekamp
94% Koopwoningen
173 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waldenlaan 18

Vergelijkbare woningen in Bussum

Veelgestelde vragen over Waldenlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldenlaan 18?

De prijsindicatie voor Waldenlaan 18 ligt rond €1.235.000 tot €1.485.000. De gemiddelde woningwaarde in Fransekamp is €1.435.000. Dat komt neer op circa €9.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldenlaan 18 zich tot de wijk Fransekamp?

Waldenlaan 18 is een bungalow, 2-onder-1-kapwoning van 152 m² in de wijk Fransekamp. De buurt telt 111 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 173 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldenlaan 18?

Waldenlaan 18 is een bungalow, 2-onder-1-kapwoning in Fransekamp, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waldenlaan 18 vergeleken met de buurt?

Waldenlaan 18 heeft 152 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 375 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Fransekamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.435.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldenlaan 18 en wat betekent dat?

Waldenlaan 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waldenlaan 18?

Waldenlaan 18 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 87 m².

Hoe is de woningmarkt in Fransekamp?

De wijk Fransekamp in Bussum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.435.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Fransekamp?

Vanuit Waldenlaan 18 in Fransekamp bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.6 km.